Ana SayfaDünyadanSelena Gomez müziği bırakmayı düşündüğünü açıkladı

Selena Gomez müziği bırakmayı düşündüğünü açıkladı

Dünyaca ünlü 28 yaşındaki ABD’li oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez; gelecekte müzik yapmaya devam etmeyeceğini açıkladı. 

Vogue dergisine konuşan Gomez, “İnsanlar seni ciddiye almadığında müzik yapmaya devam etmek zor. Ne anlamı var? Neden bunu yapmaya devam ediyorum, dediğim anlar yaşadım” dedi. Ve ekledi: “Lose You to Love Me şimdiye kadar yayınladığım en iyi şarkıydı. Ama bu bazı insanlar için yeterli değildi. Sanırım müziğimi seven birçok insan var yine de. Bunun için çok minnettarım, devam ediyorum, ama bir dahaki sefere albüm yaptığımda farklı olacağını düşünüyorum. Müziği emekli olmadan önce son bir kez denemek istiyorum.”

Selena Gomez, ilk albümünü 2009 yılında Kiss & Tell adıyla yayınladı. Ünlü şarkıcı, Selena Gomez & the Scene altında üç solo albüm ve iki albüm daha yayınladı.

2014 yılında Stars Dance turnesi esnasında rahatsızlanan ve depresyon teşhisiyle tedavi gören Gomez’in ayrıca lupus hastası olduğu biliniyor. Gomez, Netflix’in ünlü dizisi “Ölmek için 13 Sebep” dizisinin müziklerinin de prodüktörlüğünü yapmıştı.

Gomez, müzik dünyasında şarkıcılıktan öte prodüktörlüğe ağırlık vermek istediğini ve oyunculuk konusunda daha çok çalışmak istediğini de sözlerine ekledi.

 

 

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR