Ana SayfapopSelin Geçit'ten yeni single: "Gidip Gel"

Selin Geçit’ten yeni single: “Gidip Gel”

Daha önce Mahmut Orhan’la birlikte “In Control” şarkısında büyülü sesini dinlediğimiz Selin Geçit, yeni şarkısı “Gidip Gel“i Warner Music etiketiyle yayınladı.

Çok küçük yaşlardan beri geliştirdiği müzik kulağını ve Londra’da aldığı müzik eğitimini Türkçe-İngilizce sözlerin muhteşem uyumuyla harmanlayarak şarkılarına yansıtan Selin, dinlendiği anda insanı esir alan çıkış şarkısı “Gidip Gel” ile müzik yolculuğunda önemli bir adım atıyor.

İstanbul’da doğan ancak İngiltere’de büyüyen, ailesinin de tam desteğiyle müzikle hep iç içe olan 23 yaşındaki Selin Geçit, Warner Music Türkiye ile SELİN olarak yoluna devam ediyor ve yepyeni şarkısı “Gidip Gel”i bizlerle buluşturuyor.

SELINGECIT

Coverladığı şarkılar, müzisyen olan babasıyla olan videoları ve kendi şarkılarıyla hatrı sayılır bir kitleye sahip olan, Selin’in İngiltere dönüşünde karantinaya alındığı otelde yazdığı, ilk Türkçe sözlü şarkısı “Gidip Gel”, insanın ruhundaki tekinsiz gidip gelmeleri konu ediniyor ve bu çekişmeyi hem Türkçe hem İngilizce sözlerle bezeli muhteşem uyuma sahip bir düzenleme ile dinleyiciye sunuyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR