Ana SayfaalternatifSelin Sümbültepe'den yeni albüm habercisi "Dalgakıran" yayında

Selin Sümbültepe’den yeni albüm habercisi “Dalgakıran” yayında

Selin Sümbültepe’den “Dalgakıran” tüm dijital müzik platformlarında yayında. 

Selin Sümbültepe’nin 2020 sonunda dinleyici ile buluşacak olan ikinci stüdyo albümü “Ben Estim, Sen Esme”nin ilk habercisi olan Dalgakıran tüm dijital müzik platformlarında yayında. 

Söz ve müzik Selin Sümbültepe’ye, düzenleme Bora Çifterler’e, mix Emre Nişancı’ya, mastering Dinçer Demirci’ye ait olan şarkıda elektrik gitarda Erkan Zeki Ar geri vokalde Gaye Biçer yer alıyor.

Selin Sümbültepe kimdir?

Hatay’da doğdu. 2000 yılında lise eğitimi için Mersin Üniversitesi Devlet Konservatuarı Flüt Bölümü’ne girdi. 2007 yılında üniversite eğitimi için Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı’na geçiş yaptı. Klasik müzik eğitiminin yanında birçok farklı sahnede geri vokal olarak yer alma imkanı buldu. 2010 yılından itibaren kendi müziğini üretmeye ve 2014 yılından itibaren kendi sahnesini yapmaya başladı. 2017’nin Aralık ayında ilk albümü “Cızgan”ı dinleyicisi ile buluşturdu. Şimdilerde ise 2020 senesi sonunda dinleyicisi ile buluşturacağı ikinci stüdyo albümü olan “Ben Estim, Sen Esme” üzerine çalışmalarını sürdürüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=s5IvjMpG6o4
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR