Ana SayfaalternatifSelin Sümbültepe'den yeni albüm müjdesi: "Güz"

Selin Sümbültepe’den yeni albüm müjdesi: “Güz”

Selin Sümbültepe’nin 2020 sonunda dinleyici ile buluşacak olan ikinci stüdyo albümü Ben Estim, Sen Esme‘nin ikinci habercisi Güz tüm dijital müzik platformlarında yayında. 

Selin Sümbültepe’nin yeni teklisi “Güz”bazı çıkmazlar karşısında dengelerin değiştiği; günün sonunda terazinin dolu tarafına odaklanıp, yaşanan deneyimleri sevginin ikna gücüyle pekiştiren bir hikayeyi anlatıyor. Sümbültepe’nin ikinci stüdyo albümü Ben Estim, Sen Esme 2020 sonunda dinleyici ile buluşacak. 

Selin Sümbültepe kimdir?

Hatay’da doğdu. 2000 yılında lise eğitimi için Mersin Üniversitesi Devlet Konservatuarı Flüt Bölümü’ne girdi. 2007 yılında üniversite eğitimi için Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı’na geçiş yaptı. İstanbul’a geldiği andan itibaren vokal kariyeri için çalışmalara başladı. Klasik müzik eğitiminin yanında birçok farklı sahnede geri vokal olarak yer alma imkanı buldu. 2010 yılından itibaren kendi müziğini üretmeye ve 2014 yılından itibaren kendi sahnesini yapmaya başladı. 2017’nin Aralık ayında ilk albümü Cızgan‘ı dinleyicisi ile buluşturdu. Şimdilerde ise 2020 senesi sonunda dinleyicisi ile buluşturacağı ikinci stüdyo albümü olan Ben Estim, Sen Esme üzerine çalışmalarını sürdürüyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR