Ana SayfaakustikŞenceylik "Çok Eski Şarkı"yla selam ediyor

Şenceylik “Çok Eski Şarkı”yla selam ediyor

Eda Sena Şenceylan nam-ı diğer Şenceylik, “Çok Eski Şarkı” adını verdiği single’ının akustik versiyonunu yayınladı. 

Alternatif sahnede varolmasından büyük kıvanç duyduğumuz Şenceylik, “Çok Eski Şarkı”yı unutmak isteyip de unutamayanlara (muhtemelen epeyce büyük olduğunu düşündüğümüz bir çoğunluğa) armağan ediyor.

Çıkış parçası “Islık” ve çok ses getiren Canozan düeti “Seni Gördüm Rüyamda” ile dinleyici kitlesini büyüten Şenceylik, listelerde yer edinen “Kırıldı Vazo”yu takiben çıkan “Göklere” ile kendine özgü bir şarkı yazarlığı resmetmişti. Şenceylik, şimdi de çok sevilen parçası “Çok Eski Şarkı”yı akustik versiyonuyla birlikte dinleyicileriyle buluşturuyor.

ANAFİKİR: BOZUK PLAK GİBİ HEP AYNI ŞARKIYI ÇALMA! 

Söz ve müziği Eda Sena Şenceylan (Şenceylik)’e ait parçanın her iki versiyonunun da prodüktörlüğünü, Vera grubunun vokalisti ve şarkı yazarı, prodüktör Arel Koray Nalbant üstlenirken; mastering Güven Ersoysal (Babajim Stüdyoları) tarafından gerçekleştirildi. Single kapağı ise Deniz Akgündüz imzalı.

“Çok Eski Şarkı” ile Şenceylik, unutmak istemediği için unutamayanların kapısını çalıyor. İmkansız aşkın ayrılığını bozuk plak gibi ömrüne takanların ağıdını yakan “Çok Eski Şarkı”, alternatif bir sound ile unutamamanın acıtan hazzını romantize ediyor.

SENCEYLIK BANNER 1

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR