Ana SayfarockSerhat Kiremitçi'den "Sevmezdim" yayında

Serhat Kiremitçi’den “Sevmezdim” yayında

Türkçe rock sahnesinin yetenekli isimlerinden Serhat Kiremitçi’nin Aman EP’sinin dördüncü video klibi, “Sevmezdim” şarkısına çekildi. Şarkıda Cem Özkan’ın da dokunuşları var.

Aman EP’sinin dördüncü klibi olarak yayınlanan ve sözü müziği Serhat Kiremitçi ve Cem Özkan’a ait olan “Sevmezdim” şarkısına çekilen bu klipte ; aşkın, terkedilmenin, hayal kırıklığının ve yalnızlığın süreci işleniyor.

Yine Kanada’da çeşitli şehirlerde Serhat Kiremitçi yönetmenliğinde gerçekleştirilen bu klipte Serhat Kiremitçi doğanın güzellikleri içinde tek başına kalmışlığı, aşkı ve ayrılığı sorgulayan bir süreci anlatıyor. Klip, Kanada’nın çeşitli şehirlerinde ve yoğunlukla Lac-Des Plages gölü çevresinde çekildi.

Kiremitçi; “Geride kalan olmayı ve aşkın varlığını sorgulamayı ,yalnızlığın yalınlığı içinde kaybolmamaya çalışan bir aşığın içinde bulunduğu sarmalı görselleştirmeye çalıştım” dedi.

“Sevmezdim” şarkısının kayıtlarında Serhat Kiremitçi’ye davulda Berke Özgümüş, gitar ve bas gitarda Hakan Erken eşlik etti. Klavyeler ve vokaller ise Serhat Kiremitçi tarafından kaydedildi. Şarkının miksi Alp Turaç, mastering’leri ise Güven Ersoysal tarafından tamamlandı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR