Ana SayfaalternatifSerin'den Sezen Aksu cover'ı: "Bir Çocuk Sevdim"

Serin’den Sezen Aksu cover’ı: “Bir Çocuk Sevdim”

“İyi Gelir Mi” single’larını çok sevdiğimiz, alternatif sahnenin sevilen ekiplerinden Serin, Sezen Aksu’nun 1988 yılında yayınlanan “Bir Çocuk Sevdim” şarkısını coverladı.

Kadıköylü dört müzisyen tarafından 2015’te kurulan Serin, Sezen Aksu’nun bestesi Onno Tunç’a ait olan şarkısı “Bir Çocuk Sevdim”ini coverladı. Serin, şarkı hakkında şunları söyledi:

“‘Bir Çocuk Sevdim’ nihayet yayında! Çok hayran olduğumuz Sezen Aksu’ya ait bu klasiği yeniden düzenlemek bizi çok heyecanlandırmıştı. Yıllardır keyifle çalıp söylediğimiz halini sonunda sizlerle doya doya paylaşabilmek ise tarifsiz bir keyif! Buna vesile olan çok değerli insanlar var.

Karşımıza çıktığı için çok şanslı hissettiğimiz ve tanıştığımız günden beri bizden desteğini esirgemeyen çok sevgili Cengiz Erdem’e ne kadar teşekkür etsek az. Kişisel alakasının yanında bir de bizi çok güzel bir ekiple bir araya getirdi; başta Özlem Uzun olmak üzere, Habil Ceyhan, Büşra Yirmibeş, Burak Ülgen, Emre Altun ve diğer bir çok çalışkan ve tatlı Avrupa Müzik ekibine çok teşekkürler. 

Bir özel teşekkür de canikomuz Aziz Berk Erten’e. Sadece bu süreçte değil en başından beri her koşulda, gece gündüz demeden bize destek oldu ve müziğimizi size en güzel şekilde sunmamız için bizi hep güvende ve emin ellerde hissettirdi. Onu öpüyoruz be!

serin2

Bir de bu sefer size bi sürprizimiz var. İlk kez 4’ümüz dışında kayıtlarımıza ve heyecanımıza bir müzisyen daha dahil oldu. Bize ve müziğimize kattığı güzellikler için Burak Irmak’a da çok teşekkür ederiz. Bu daha başlangıç diyoruz kendisine de. 

Bizimle birlikte sabırla bekleyen ve çok güzel yorumlar yapan sizlere de çok çok çok sevgi. Sosyal mesafeyi korumamız gerekmediği daha sağlıklı günleri hep birlikte karşılamak dileğiyle. Kendinize dikkat edin, Evde kalın ve bir çocuk sevin ama uzaktan!”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR