Ana SayfaalternatifSerkan Çinioğlu ve İLÆY'den işbirliği: "An"

Serkan Çinioğlu ve İLÆY’den işbirliği: “An”

Serkan Çinioğlu ve ILÆY’ın ikinci ortak çalışması “An” tüm dijital müzik platformlarında ve YouTube’da animasyon klibiyle bağımsız olarak yayında.

Daha önce “Sen Diye” şarkısı için biraraya gelen Serkan Çinioğlu ve İlæy bu kez “An” adını verdikleri yeni şarkılarıyla dikkat çekiyor.

Serkan Çinioğlu, reklam müzik dünyasındaki ödüllü çalışmaları ve alternatif elektronik müzik dünyasının dikkat çeken sanatçılarını konuk ettiği yenilikçi yapımları ile son yıllarda adından söz ettiren başarılı prodüktörlerden biri.

Geçtiğimiz yıl içinde hipnotik müziği ve güçlü sesi ile başta Çek Cumhuriyeti olmak üzere Avrupa’daki ve Türkiye’deki müzik severlerin dikkatini çekmiş olan şarkıcı, şarkı yazarı ve prodüktör ILÆY ile Serkan Çinioğlu ilk kez bir araya gelmiyor. İkili, geçtiğimiz yaz İstanbul ve Prag hattında birlikte ürettikleri ses getiren enerjik çalışmaları “Sen Diye”den sonra bu kez daha karanlık tınılarla dinleyicilerin karşısına çıkıyor.

Müziği Serkan Çinioğlu ve ILÆY’a ait şarkının sözleri ILÆY’ın kaleminden. “An”, özellikle de son dönemlerde yaşadığımız derin yalnızlıkta bile kendimizle yüzleşemeyişimize dair bir öz-eleştiri sunuyor. Şarkının düzenlemesi Serkan Çinioğlu’na, mix ve mastering’i Mert Kazak’a, artwork tasarımı ise Gence Arslan’a ait. Şarkıya can veren animasyon klip ise Selçuk Güçer imzası taşıyor.

serkan cinioglu banner

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR