Ana SayfapopSertab Erener'den 'Güle Güle Şekerim'

Sertab Erener’den ‘Güle Güle Şekerim’

Pop müziğin en önemli vokallerinden Sertab Erener’in Her Dem Yeşil projesinin üçüncü şarkısı ‘Güle Güle Şekerim’ yayınlandı.

Sertab Erener’in 30 yıllık müzik kariyerinde biriktirdiği şarkıları bir arada topladığı Her Dem Yeşil albümünden yeni bir şarkı daha geliyor.

Sertab Erener Her Dem Yeşil albümünde yer alan şarkıların hikayelerini kendi sesiyle anlattığı kayıtları da paylaşmaya devam ediyor. Sanatçı “Güle Güle Şekerim”i anlatırken “Şarkının sözlerinin yazıldığı günü hatırlıyorum da ne kadar çok eğlenmiştik o gün Aysel’le. Kim çok sevdiği birini bir başkasıyla paylaşmak ister ki diye sorduk ve sözler aktı gitti, sevdiğini kaybetmemek için dil dökerken insan ne kadar da çaresiz oluyor. Bir de gitmek isteyenin önünde duramazsın ki zaten. Ve işin gerçeği sana sadece kibarca bir ‘güle güle’ demek düşer bana göre. Ama şarkı bu ya, demesen de olur belki de? Alara ile Selin son zamanda geleceğe umutla bakmama neden olan iki olağanüstü ses ve sanatçı. Bu şarkıda buluştuğumuz için de çok mutluyum” diyerek şarkının hikayesini dile getiriyor.

SERTABERENER

Albümün üçüncü şarkısı olan “Güle Güle Şekerim“in yeni versiyonunun düzenlemesinde Ozan Yılmaz imzası yer alıyor. Bas gitarda Eser Ünsalan, vokallerde ise Selin Geçit ve Alara Canay karşımıza çıkıyor.  Albümün tasarım direktörlüğünü Uğurcan Ataoğlu yaparken, konsept ve grafik tasarım ise Gülce Nur Ertopuz’a ait. Albüm fotoğraflarını ve videosunu ise Gürdeniz Bursalı çekti.

 

 

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR