Ana SayfapopSertab Erener'den yeni single: "Bu Dünya"

Sertab Erener’den yeni single: “Bu Dünya”

Sertab Erener,  2016 tarihli Kırık Kalpler Albümü‘nden yaklaşık 4 yıl aradan sonra yepyeni şarkılardan oluşan 13. stüdyo albümü Ben Yaşarım‘ı 12 Haziran tarihinde yayınlayacağını açıkladı.


Müzik dünyamızın en popüler kadın yorumcularından, besteci ve söz yazarı Sertab Erener, kendi açtığı yenilikçi kulvarındaki yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Erener,  2016 tarihli ‘Kırık Kalpler Albümü‘nden yaklaşık 4 yıl aradan sonra yepyeni şarkılardan oluşan 13. stüdyo albümü “Ben Yaşarım“ı 12 Haziran tarihinde yayınlayacağını açıkladı.

Erener, ”Birbirimizi tanımasak da aynı yolun yolcuları, aynı evin konuklarıyız. Yarın güneş yeniden doğsun, yıldızların altında dünya hep dönsün diye hepimiz sen, ben, o demeden yaşamalı. Çünkü bu dünya kimseye kalmayacak” diyor.

Albümün çıkış şarkısı “Bu Dünya” ise, 15 Mayıs tarihinde hayranları ile buluşacak. Sözleri sanatçıya, müziği ise Emre Kula’ya ait şarkıyı yayınlamak için beklemek istemeyen Erener, içinde bulunduğumuz zor günlere umut olması dilekleriyle şarkıyı hayranlarının beğenisine sunuyor.  Teklinin dikkat çeken kapağındaki Sertab Erener çizimi ise usta illüstratörlerden Sadi Güran’a ait.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR