Ana SayfaDünyadanShirley Manson: "Billie Eilish'e teşekkür etmeliyiz"

Shirley Manson: “Billie Eilish’e teşekkür etmeliyiz”

90’ların kült ekiplerinden Garbage 11 Haziran’da yeni albümleri No Gods No Masters‘ı yayınlamaya hazırlanıyor. 

Dünya çapında 17 milyondan fazla satan alternatif rock grubu Garbage’ın ikonik solisti Shirley Manson, NME’ye verdiği röportajda ilginç açıklamalar yaptı. Bugüne kadar “Only Happy When It Rains”, “Stupid Girls”, “The World is Not Enough”, “Push It” gibi sayısız hit şarkıya imza atan ve 90’ların en önemli topluluklarından biri olan Garbage, “90’larda başarılı olmak hayatınızın sonuna kadar taşıyacağınız bir yüktür. İki ucu keskin kılıçtır. Tüm zamanların en büyük müzik dönemlerinden biriyle birlikte anıldığımız için şanslıyız” dedi.

“POPÜLER OLAMAYAN KIZLAR YENİDEN GÖRÜNÜR OLDU”

54 yaşındaki Manson, “Hiçbir yere ait değiliz… Bu beni çok hayal kırıklığına uğrattı ama şimdi yaşlandıkça bunun ne büyük bir hediye olduğunu anladım; herkesin bir şeyleri nasıl yaptığına bağlı olmamak… İnsanlar unutuyor ama ben de uzun süre ‘o yabani kız’dım.

“Uzun zamandır asi kızlar diğer kızlar tarafından boğuluyormuş gibi görünüyordu. Onlara herhangi bir alan veya ilgi gösterilmedi. Üzgün ​​kızlara, esmer kızlara ve popüler kültür ortamına ayak uyduramayan kızlara ani ilgi için bir kez daha Billie Eilish’e teşekkür etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Bu benim için heyecan verici çünkü sevdiğim müzik bu. Aşk şarkılarıyla ilgilenmiyorum. Benim de canımı sıktılar.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR