Ana SayfaHaberlerSıla'dan 13. sanat yılına özel şarkı: "İnandım"

Sıla’dan 13. sanat yılına özel şarkı: “İnandım”

Sanat hayatının 13. yılını kutlayan Sıla, kendisi için çok özel olan bu günü yeni bir şarkıyla taçlandırıyor.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir duyuru ile heyecanını paylaşan ve müzik yolculuğundaki 13. yılında tüm sevdiklerine yeni bir şarkı armağan edeceğini müjdeleyen Sıla, “İnandım” ile dinleyicileri selamladı.

Sözleri Sıla Gençoğlu, müziği Efe Bahadır, düzenlemesi ise Ozan Bayraşa imzalı “İnandım” ile kalplere dokunacak olan Sıla, bu özel şarkısını Bedran Güzel yönetmenliğinde Bodrum’da kliplendirdi.

“23 Ekim 2007’yi dün gibi hatırlıyorum. Çılgınca atan kalbimi, köpük köpük heyecanımı. Yazdığım şarkıları sevecek misiniz, beni hayatınıza buyur edecek misiniz, mutluluğunuza, derdinize ekleyecek misiniz… Ve daha ne çok soru, çarpıntı. Beni yakın tanıyanlar bilirler. Bir çok insanın uğur olarak okumadığı on üç rakamı benim pek çok boşluğumu tamamlamış, mucizelere sebebiyet vermiş ve derin izler çizmiştir ruhuma. Tam da buna istinaden, mesleki hayatımın bu sene dolacak on üçüncü yılına hürmeten size bir şarkı armağan etmek istedim. İtiraf ediyorum ki sadece size değil, kendime de. Takvimlerce, yollarca keskin bir saygı, sevgi ve kara sevdayla tutkun olduğum mesleğime de. İlk albümün selam yazısında şöyle bir cümle kurmuştum. ‘İçinde inandığın yola varacağına dair bir güç varsa, sakın vazgeçme. Çünkü bundan vazgeçmek kendinden vazgeçmektir.’ Şarkının ismi bu yüzden ‘İnandım.‘”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR