Ana SayfaHaberlerSıla'nın “Yabancı”sına Tarlabaşı The Sessions yorumu

Sıla’nın “Yabancı”sına Tarlabaşı The Sessions yorumu

Tarlabaşı The Sessions, Sıla’nın sevilen şarkısı “Yabancı”nın yeniden yorumuyla dinleyiciyle buluştu. Sony Music etiketiyle bugün müzikseverlerle buluşan şarkı, farklı yorumuyla dikkat çekecek.

Şimdiye dek pek çok önemli sanatçının sahne, konser ve album yolculuklarında birlikte yürümüş, yurtiçi ve yurtdışında bir çok farklı etnik müzik grubuyla performans sergileyerek Türkiye’yi temsil eden, Tarlabaşı kökenli müzisyenlerden oluşan Tarlabaşı The Sessions, uzun ve titiz bir çalışmanın sonunda yeni şarkılarını sunuyor.

Ayrı ayrı hislerin birbirine uyumuyla muhteşem melodiler üretilebileceğine inanan ve aynı noktada buluşup aynı ritmi takip ederek duygusal bir bütünlükle daha sıcak daha etkileyici ve kaliteli bir dinleti olacağını savunan grup, kanunda Cihan Lekesizgöz, vokal ve vurmalı çalgılarda Basri Özkaraağaç ve tuşlu çalgılarda Serdar Dinletir’den oluşuyor.

Sözü ve müziği Sıla Gençoğlu ile Efe Bahadır’a ait olan “Yabancı”nın Tarlabaşı The Sessions yorumu, bugün tüm dijital platformlarda, Ferit Çetinkaya’nın görüntü yönetmenliğiyle çekilen klibi de grubun YouTube kanalında saat 12.00’de yayında olacak.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR