Ana SayfaalternatifSinem Güngör ilk albümü Van Gogh'u yayınladı

Sinem Güngör ilk albümü Van Gogh’u yayınladı

“Çiçek”, “Yol Yok Çocuk” gibi single’larıyla alternatif sahnenin dikkat çeken seslerinden olan Sinem Güngör, ilk albümü Van Gogh‘u Garaj Müzik etiketiyle yayınladı.

2017 yılında Garaj Müzik etiketiyle, single’larını paylaşmaya başlayan Sinem Güngör, bestelerini Van Gogh isimli albümünde topladı. Geçtiğimiz aylarda albümün yolda olduğunu duyuran Güngör, elektronik rock tarzında olan bu albümde dokuz şarkı olduğunu söyledi. 
Hızlı şarkı üretimleri ile müzik sahnesinde kendine bir kulvar yaratan genç sanatçı, Van Gogh’ta yer alan yedi şarkının sözü ve müziğine imza attı.
Albümde yer alan “14.01” ve “Beberuhi” parçalarının müziğini Veysel Çolak hazırladı.

Geleneksel kalıpları zorlayarak, şarkılarında ufak deneysel dokunuşlar yapan Sinem Güngör, çizgisini bozmadan, son dönemim güçlü kadın şarkı yazarı ve yorumcuları arasına girmeye aday olduğu gözler önüne seriyor.

Prodüktörlüğünü Cihangir Aslan’ın yaptığı albümün, mix ve mastering kısmında Kaan Beşik rol aldı.

Sinem Güngör yeni albümünü şu sözlerle duyurdu:

“Toplumda hiçbir zaman bir yeri olamayacağını düşündüğü için, ona deli dedikleri için üzülüp durdu Van Gogh. Yine de sinede taşıdığı tüm renkleri resimlerine dökmek, bu güzellikleri gri perdeli gözleri olan insanların da onun renkli gözleriyle görebilmelerini sağlamak istedi. Bir hiçin kalbindekileri göstermek istedi. Kalbi çok güzeldi.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR