Ana SayfaHaberlerSinemada Coldplay izlemeye hazır mısınız?

Sinemada Coldplay izlemeye hazır mısınız?

Coldplay’in “Music Of The Spheres” turnesi kapsamında gerçekleşen Arjantin konseri, geçtiğimiz ekim ayında dünyanın birçok yerinde sinemalarda canlı olarak yayınlanmıştı. Fakat maalesef ki Türkiye bu ülkeler arasında yoktu. İşte o konser 19 ve 23 Nisan’da sinemalara geliyor!

Dünya çapındaki sinemalarda rekor kıran başarısının ardından bu konser yönetmen kurgusuyla beyaz perdeye geri dönüyor. Coldplay‘in Buenos Aires’te on gece üst üste River Plate Stadyumu’nda kapalı gişe verdiği bu muhteşem konser filmi, BAFTA ödüllü ve Grammy adayı yönetmen Paul Dugdale tarafından çekilen ve daha önce görülmemiş görüntüler de dahil olmak üzere mix’lenmiş ses ve üzerine çok konuşulacak görseller içeriyor.

Işıklar, lazerler, havai fişekler ve LED bileklikler… The Times’ın “şimdiye kadarki en büyük canlı müzik şovu” olarak duyurduğu bu konser filmi özellikle daha önce Coldplay’i canlı izlememiş olanlar için büyük bir fırsat.

Filmde ‘Yellow’, ‘Fix You’, ‘Viva La Vida’, ‘My Universe’ ve ‘A Sky Full Of Stars’ gibi klasik hitlerin yanı sıra, rekor kıran teklileri ‘The Astronaut’un o dönem çıkışıyla BTS‘den Jin de dahil olmak üzere bir sürü yıldız konuk yer alıyor. Bu film aynı zamanda sinemalara özel, grupla daha önce görülmemiş röportajların yer aldığı özel bir kamera arkası belgeselini de içeriyor. Film birçok sinemada gösterime girecek.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR