Ana SayfaHaberlerslowthai'den yeni albümü “UGLY” için sıra dışı bir duyuru: ‘Selfish’

slowthai’den yeni albümü “UGLY” için sıra dışı bir duyuru: ‘Selfish’

Son yılların uluslararası rap sahnesindeki güçlü ismi slowthai yeni albümü “UGLY”yi bu sabah yayınladığı yeni teklisi ‘Selfish’ ile duyurdu. Teklinin yayınlanmasıyla eş zamanlı şekilde YouTube üzerinden bir de canlı yayın başlatan İngiliz rap yıldızı, aynalarla kaplı bir odada geçireceği tüm bir gününü hayranlarıyla paylaşıyor.

Kendine has tarzıyla hızlıca yükselen Northampton çıkışlı slowthai özellikle Theresa May hükümeti dönemindeki çıkışları ve politik metni güçlü aktivist şarkılarıyla ilgi çekmişti. Artık dünyanın en çok takip edilen rap müzisyenlerinden biri konumuna erişen İngiliz sanatçının merakla beklenen yeni projesiyse bu sabah yine ilginç bir tarzla açıklığa kavuştu. 3 Mart’ta çıkacak olan üçüncü stüdyo albümü “UGLY”yi yeni teklisi ‘Selfish’i yayınlayarak duyuran slowthai bu sabah aynı zamanda YouTube üzerinden bir canlı yayın başlattı.

Bugün (25 Ocak Çarşamba) boyunca sanatçının aynalarla kaplı bir odada geçireceği 24 saati kapsayan canlı yayın şu anda takip edilebilir durumda. “slowthai’nin, sabır ve kendiyle yüzleşme egzersizi niyetiyle 24 saatini aynalı bir kutuda geçirme girişimi” notuyla sanatçının resmi YouTube kanalında paylaşılan yayın, yeni teklinin tanıtım kampanyası olmasının dışında bir performans sanatı niteliği de taşıyor. Birer adet yatak, sandalye, kova, boya kutusu ve fırça bulunan üç yanı aynalarla kaplanmış odada günlük vaktini geçiren sanatçıya yayını takip eden hayranları da canlı yorumlarıyla eşlik ediyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR