Ana SayfaDünyadanSmith & Burrows'un yeni albümleri yayınlandı

Smith & Burrows’un yeni albümleri yayınlandı

Editors solisti Tom Smith ve eski Razorlight davulcusu Andy Burrows’un ikinci albümü Only Smith & Burrows Is Good Enough yayınlandı. 

Glastonbury’de çaldıktan sonra arkadaş olan Editors solisti Tom Smith ve davulcu Andy Burrows’un yan projesi Smith & Burrows’un ikinci albümü yayınlandı. Tom Smith, “Evde oğullarımıza eğitim verip bir yandan da kilitli kapılar ardında müzik yapmaya çalışıyoruz” diyor.

İngiliz ikili, bu şarkıları pandemiden önce yazmış ve kaydetmiş. Dinleyiciler bunları pandemi dönemi şarkıları olarak görüyor olsa da işin aslı öyle değil. Mesela Smith, “All The Best Moves, evinden çıkmak istemeyen biriyle ilgili. Şarkının kahramanı üzgün ve yalnız olduğu için başka bir insanla dans etmektense aynanın önünde dans etmeyi tercih ediyor” diyor.

Tom Smith, “Bu şarkılar Editors’ın karanlık, dramatik ve teatral dünyasından uzak. Bu kaygısız bir pop albümü” diyor.

Andy Burrows ise Razorlight’tan 2009’da ayrıldı. Bağımsız grup We Are Scientists’in üyeliğinin yanı sıra popüler video oyunu The Sims için film müziği çalışmaları yaptı. Son dönem Burrows’un en popüler eserleri, müzisyenin bir hayranı olan Ricky Gervais’in Netflix için yazdığı After Life dizisinin müzikleri oldu.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR