Ana SayfaDünyadanSofi Tukker'dan pandemi albümü: Wet Tennis

Sofi Tukker’dan pandemi albümü: Wet Tennis

Elektronik sahnenin başarılı ekibi Sofi Tukker, pandemi döneminde kaydettikleri Wet Tennis albümlerini 29 Nisan’da yayınlıyor. Albümün çıkış şarkısı ise “Original Sin”. 

Ülkemizde de çok sevilen Sofi Tukker ikilisinden yeni albüm alarmı! Ekip, 29 Nisan’da Wet Tennis adını verdikleri yeni albümlerini yayınlıyor. Sofi Tukker, yeni albümün duyurusunu şu sözlerle yapıyor:

“Yaklaşan albümümüz WET TENNIS’in kısaltması: When Everything Tryes to Evolve, Nothing Negative Is Safe. (Her şey gelişmeye çalışırken hiçbir olumsuzluk güvenli değildir.)

Her şey ıslakken daha iyidir. Islaklık heyecandır, tüm yaratılışın doğum yeridir. Islaklık tabiat anadır, harekettir, akıştır, terdir ve meyve suyudur. Wet Tennis bir oyundur ve aramızda ileri geri oynanır. Bir oyun olarak hayata bir yaklaşımdır. Ciddiye alınmalı ve aynı zamanda da hiç ciddiye alınmamalıdır. Wet Tennis, zorluk ne olursa olsun ileriye doğru hareket ve iyimserlikle ilgilidir. Olumsuzluk olacaktır, ancak onu tamamen kucaklayıp içinden aktığımızda uzun süre etrafta kalmayacaktır.

SOFI TUKKER

Bu albümün çoğunu pandemi sırasında, her gün canlı yayınların ruhundan ilham alarak yazdık. İnsanlar b.ktan bir durumda pozitifleri bulmak için her gün ortaya çıktı. Bu da bize ilham verdi. Yapımı 3 yıl sürdü. Ve işte oluyor!”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

SOFI TUKKER (@sofitukker)’in paylaştığı bir gönderi

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR