Ana SayfaHaberlerSoft Analog ve Üçlerçağrı "Renklerim" için geri sayımda

Soft Analog ve Üçlerçağrı “Renklerim” için geri sayımda

Alternatif sahnenin üretken ekiplerinden Soft Analog ve Ankaralı rock müzisyeni Üçlerçağrı, “Renklerim” şarkısı için güçlerini birleştirdi. Şarkı, 22 Ocak’ta bağımsız olarak yayınlanacak.

Son dönemlerin üretken isimlerinden Ankaralı synth pop müzik ikilisi Soft Analog ile sessizliğini çıkarttığı son teklisi “Sevin” ile bozan Ankaralı alternatif rock müzisyeni Üçlerçağrı, 22 Ocak’ta “Renklerim” adlı teklilerini bağımsız olarak çıkartmaya hazırlanıyorlar.

SOFT ANALOG ÜÇLER ÇAGRI 1 1 1

“Renklerim”de bu iki isim, hayat karşısında feda edilenlerin kahramanı yıldırmadığı ve onun çeşitliliklerini bitirmediği konusuna yoğunlaşmış. Hikayenin bir balık metaforu üzerinden anlatılması ile kendilerine uygun bir yolda ilerlerken, kasvetli bir soundda bile renk ve değişimden bahsetmek gibi özgün seçimleri birbirini tamamlamışa benziyor.

Bir günde yazılıp kaydedilen şarkının söz ve müziği Üçlerçağrı’ya, düzenlemesi Ömer Çelik’e ait. Vokalde Üçler Çağrı ve İdil Tavşanlı, gitarda Üçlerçağrı, basta Koray Demirer, klavyede Ömer Çelik, Berent Oral ve İdil Tavşanlı, davul ve perküsyonda ise Taylan Çelik ve Cem Ölmez yer alıyor.

SOFT ANALOG BANNER 1
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR