Ana SayfaalternatifSoft Analog'dan bir yeni şarkı daha geldi: "Modern Zamanlar"

Soft Analog’dan bir yeni şarkı daha geldi: “Modern Zamanlar”

Alternatif sahnenin sevilen ekiplerinden Soft Analog, “Modern Zamanlar” adını verdikleri single’larını Morrie Records etiketiyle yayınladı.

Ömer Çelik’in bestesini yaptığı ve sözlerini İdil Tavşanlı’yla beraber yazdığı ve seslendirdikleri “Modern Zamanlar” animasyon video klibi ile birlikte, Spotify, Apple Müzik ve tüm dijital platformlarda Morrie Records etiketiyle dinleyicilerle buluşuyor.

SOFT ANALOG BANNER

Soft Analog; 80 ve 90’lı yılların sound, giyim, tarz ve yaklaşımını benimsiyor ve dönemin synthesizer kullanımı, drummachine, discofunkbass ve davul desenleri, vintage kıyafetler, gözlükler ve renk paletinden etkileniyor, bunların modern dünyayla birleşmiş halinden yeni bir üretim oluşturmaya çabalıyor.

2019 yılında “Boşluğun İçinde” adlı şarkılarıyla merhaba dedikleri müzikseverlere “Biz Gibiler”, “Adımlar”, “Karışır İzlerin” (feat Yiğit Seferoğlu), “Buraya Uzakta”, “Ne Az Ne Fazla”, “Kaybolur”, “Geç Vakitler” ve “Yansımalar” adlı şarkılarıyla ulaşmaya devam eden ve geniş bir dinleyici kitlesi oluşturmayı başaran grup her daim üretmeye devam ediyor. 2021 yılında da dinleyicilerini zamanın ruhundan izler taşıyan “Modern Zamanlar” şarkılarıyla selamlıyor.

 

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR