Ana SayfaakustikSoft Analog'un üç parçadan oluşan Akustik EP'si yayında

Soft Analog’un üç parçadan oluşan Akustik EP’si yayında

Ankaralı synth-pop grubu Soft Analog’un üç parçadan oluşan Akustik EP’sinin tamamını BBI Music Co. etiketiyle yayınladı.

2019 yılında Ankara’da kurulan Soft Analog, synth-pop, indie pop, dream pop türlerini benimseyerek ürettiği parçalarında şehir yaşantısını ve modern zamanın yaşattığı duyguları yansıtıyor. 2019 Ekim ayında ilk teklisi Boşluğun İçinde’yi paylaşan Soft Analog, daha önce yayınladığı Yansımalar, “Geç Vakitler” ve “Kaybolur” adlı son üç teklisinin, akustik versiyonlarını Akustik isimli EP’de topluyor.

İdil Tavşanlı, Ömer Çelik ve Cem Ölmez kadrosuyla Soft Analog, 6 Kasım tarihinde BBI Music Co. etiketiyle yayınladığı son teklisi Yansımalar’ın ardından paylaştığı Akustik EP’sinden ilk olarak 27 Kasım tarihinde Geç Vakitler parçasını yayınlamıştı. 18 Aralık tarihinde ise üç parçadan oluşan Akustik EP’nin tamamı BBI Music Co. etiketiyle dinleyiciyle buluşturdu.

Tüm söz ve müzikte İdil Tavşanlı ve Ömer Çelik imzası bulunan Akustik EP’de, geçtiğimiz günlerde video klibi yayınlanan “Kaybolur” parçasına kopuzla Samet Karadeniz akustik gitarla Ege Çakır gruba eşlik ediyor. “Geç Vakitler” ve “Yansımalar” parçasında ise bas gitarda Eren Halıcı ismini görüyoruz. Parçaların mix ve mastering’i ise Ömer Çelik tarafından yapıldı.

Akustik EP sonrasında Soft Analog, beş parçadan oluşacak yeni mini albümünü yayınlamayı planlıyor.

SOFT ANALOG BANNER 2
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR