Ana SayfarapSokrat St serzenişte: "Tutunamam"

Sokrat St serzenişte: “Tutunamam”

Sokrat St, yeni teklisi Tutunamam‘da, bir barda geçirdiği birkaç günü kaleme alırken, insanlarla ilgili serzenişini ve kendine olan kızgınlığını anlatıyor.

Sokrat St, profesyonel müzik hayatına adım attığı 2000’li yıllardan bu yana, gerek ara vermeden yayınlanan eserleri gerekse içinde yer aldığı kıymetli projeler ile rap müzik dünyasının önemli isimlerinden biri haline geldi.

Sanatçı; Emre Aydın, Deniz Tekin, Ozbi gibi birçok farklı müzik türlerinden müzisyen ile yaptığı düet projeleri ve 2019 yılında sosyal sorumluluk projesi olarak oldukça ses getiren Susamam’ da değindiği ‘eğitim’ ve ‘intihar’ başlıkları ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

Sokrat St, yeni teklisi Tutunamam‘ da, bir barda geçirdiği birkaç günü kaleme alırken, insanlarla ilgili serzenişini ve kendine olan kızgınlığını anlatıyor. Şarkının sözlerinin bu barda yazılıp, klibinin de hep oturduğu köşede çekilmiş olması sanatçının anlatmak istediği hikayenin gerçekliğini yansıtıyor. Sokrat St, Tutunamam’ın hem sözlerinde hem de video klibinde, son dönemlerde toplumun birçok kesimi tarafından tepki ile karşılanan müzik yasaklarıyla alakalı kaygısını da dile getiriyor.

Söz ve müziğinde Sokrat St, düzenlemesinde Segah ve Kleo’nun yer aldığı ‘‘Tutunamam” için hazırlanan video klip ise Sadık Hazırcı imzası taşıyor.

SOKRATST

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR