Ana SayfaHaberlerSokrat St ve Emre Aydın'dan yeni şarkı geliyor

Sokrat St ve Emre Aydın’dan yeni şarkı geliyor

Türkçe rap dünyasının popüler isimlerinden Sokrat St. resmi Twitter hesabından Emre Aydın’la birlikte “Bu Sefer Sorun Bende” adını verdiği yeni bir şarkı yayınlayacağını duyurdu.

“Herkes Konuşur”, “Yorgunum Ben”, “Sağım Solum Belli Olmaz” gibi şarkılarıyla alkış alan Samet Gönüllü, nam-ı diğer Sokrat St., resmi Twitter hesabından şunları yazdı:

“Şarkıları tek tek paylaşacağımı duyurmuş olayım. İlk şarkı “Bu Sefer Sorun Bende” feat. Emre Aydın olacak. Eylül ayı içerisinde çıkış tarihini paylaşacağım. Sonrasında her ay görüşeceğimizi umuyorum. “

Ünlü rap sanatçısı ayrıca, yeni şarkılar öncesi içini döktü:

“Ergenlik duygularım dışında ilk kez bir yere ait hissetmeme sorunu yaşıyorum sanırım. Buralardan kaçmak gibi çılgınlıklara lüzum olmayacak kadar da aza indirdiğim bir çevrem var. Ne yalnızlaştım ne de depresyondayım. Eskiden ‘sinirini benden çıkarma’ dendiğinde asıl sorunumun o kişi ya da kişiler olmadığını anladığım ilkel çözümlerim vardı. Şimdi biraz büyüdük tabi. Bi bahane üretip surat asamıyorsun da kimseye. Kısacası aidiyet duygusu bazı konularda tehlike olabilmekle birlikte yaşadığın yer için önemli olabiliyormuş. Son yıllarda bi’kaç ev değiştirince buralara bi döküleyim dedim.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR