Ana SayfaDünyadanSolomun'dan hem yeni single hem de Foxx'lu sürpriz

Solomun’dan hem yeni single hem de Foxx’lu sürpriz

Elektronik müziğin en ünlü isimlerinden Solomun, yeni teklisi “The Center Will Not Hold”u müzikseverlerin beğenisine sundu.

Solomun cephesinden yeni şarkısının yanı sıra bir de güzel haberler var. Türkiye’de GRGDN Müzik’in temsil ettiği NINL etiketiyle yayınlanan şarkı, çok yakında çıkması beklenen Nobody Is Not Loved albümünün de bir parçası. Albümde bir single’da da dünyaca ünlü oyuncu Jamie Foxx yer alıyor!

Neler ettin sen bize dediğimiz Bosnalı-Alman sanatçı Solomun, uzun zamandır beklenen yeni albümünde yer alacak olan ve al bümün geçtiğimiz aylarda yayınlanan ilk üç parçası “Tuk Tuk”, “Kreatur der Nacht” ve “Home”u takip eden “The Center Will Not Hold” ile dans pistlerine geri dönüyor.

Solomun’un yeni çıkışı The Center Will Not Hold, melankoliyle enerjinin birlikte harmanlandığı taptaze bir deneyim. Oldukça yumuşak ve nazik başlangıcına yeni elementler ekleyerek devam eden parça, tıpkı bir yağmur ormanında, bir yapraktan damlayan suyun süzülüp düşerek bir dereye, akarsuya, bir dalgaya dönüşerek büyümesi gibi ilerleyerek bambaşka bir boyut alıyor. Şarkı en heyecan verici noktasına geldiğinde ise yavaşlayıp alçalıyor; fakat bu yalnızca müzik şöleninin doruğuna daha büyük bir güçle ulaşabilmek için.

ÖDÜLLERE DE DOYMADI GİTTİ 

2009’da yayınladığı ilk albümü Dance, Baby’den bu yana çok sayıda başarıya imza atan ünlü DJ, elektronik müziğin en çok tanınan ve sevilen isimlerinden biri. Dünyaca ünlü müzik festivalleri Coachella, Tomorrowland, Time Warp gibi organizasyonlarda pek çok kez sahne almasının yanı sıra Depeche Mode, Lana Del Rey, Leonard Cohen gibi sanatçıların şarkılarına yaptığı remixlerle de tanınan Solomun, çıkardığı her yeni şarkıyla ününe ün katmaya devam ediyor. En İyi Dj, En İyi Yapımcı, En İyi Melodik House Dj ödüllerini birden fazla kez kucaklamış olan Solomun, İstanbul’da verdiği konserinde muhteşem setleriyle dinleyicilerine harika bir müzik deneyimi yaşatmıştı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR