Ana SayfaHaberler“S.O.S.: Sesim Olsun Sesin” yardım konserinde sahne alacak isimler belli oldu

“S.O.S.: Sesim Olsun Sesin” yardım konserinde sahne alacak isimler belli oldu

Güneş’in depremden etkilenen bölgelere destek amacıyla 11 Mart akşamı gerçekleştireceği “S.O.S.: Sesim Olsun Sesin” adlı yardım konserinde sanatçıya eşlik edecek isimler duyuruldu.

Son yılların en sevilen seslerinden Güneş, 6 Şubat’ta meydana gelen büyük deprem felaketinin ardından 12 Mart’ta Volkswagen Arena’da gerçekleşecek konserini kolektif bir yardım etkinliğine dönüştüreceğini duyurmuştu. Konserin tarihini bir gün erkene çekip, sanatçı arkadaşlarına davette bulunan Güneş sahneye yardım için çıkacak. Tüm geliri deprem bölgelerindeki ihtiyaçların karşılanması için Ahbap’a bağışlanacak olan yardım konseri “S.O.S.: Sesim Olsun Sesin” için birçok isim, sanatçının davetine karşılık verdi.

11 Mart akşamı Volkswagen Arena’da gerçekleşecek özel konserde Güneş’in yanısıra Ati242, Bege, Eno, Elif, Kök$VL, Lvbel C5, Mavi, Reckol, Sansar Salvo, Sefo, Şam, Şanışer & Sokrat ST, Şehinşah ve Tuhan sahne alacaklar. Gecenin moderatörlüğünü ise Heja üstlenecek. Etkinliğe fiziksel olarak katılım gösteremeyen dinleyiciler ise M.O.B. Entertainment resmi YouTube kanalından konseri takip edebilecek ve canlı yayın üzerinden bağışlarını gerçekleştirebilecekler.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by #SesimOlsunSesin (@sesimolsunsesin)

Apollon Unity tarafından düzenlenen “S.O.S.: Sesim Olsun Sesin” yardım konserinin biletleri geleneksel bilet satış noktalarının dışında, yeni nesil bilet şirketi Turkish Flava üzerinden de satın alınabiliyor. Blockchain teknolojisi ile turkishflava.io’da farklı meblağlarda bağış yapmak isteyenler için ₺100’den başlayarak ₺50.000’ye kadar NFT bağış bilet paketleri yer alıyor. Sadece destek olmak için alınabilecek biletlerin yanında konsere katılmak isteyen müzikseverler Biletix’ten de biletlerini satın alabilirler.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR