Ana SayfaHaberlerSoundCloud'dan mastering hizmeti

SoundCloud’dan mastering hizmeti

Evinde müzik yapanlar için SoundCloud, mastering yapma imkanı sağlayan bir hizmet geliştirdi. Dolby ve dijital algoritma desteği veren hizmetin bedeli 4.99 dolar (yaklaşık 34.22 TL) olarak belirlendi.

Music Worldwide Business sitesinde yer alan bir habere göre, SoundCloud evden müzik yapan kişiler için bir mastering hizmeti vereceğini açıkladı. Bu hizmetin bedeli ise parça başına 4.99 dolar (yaklaşık 34.22 TL).

Mastering için Soundcloud’a yükleyeceğiniz herhangi bir dosya türünde (WAV, FLAC veya AIFF) hizmet alabiliyorsunuz. Souncloud sizin için “özel mastering stil paketleri” de sunuyor.

SoundCloud’un blog yazısında mastering hizmeti “Dolby’nin ustalık teknolojisi sadece parçanızı analiz etmekle kalmaz, aynı zamanda müziğinizi bir mühendisin yaptığı gibi eleştirel bir şekilde dinler – şarkınıza benzersiz şekilde hikayeleştiren detayları, bölümleri ve müzikal geçişleri tanımlar” şeklinde anlatılıyor.

Nisan ayında SoundCloud, “kariyerlerini bir sonraki seviyeye taşımak isteyen ciddi sanatçılar” için Repost adlı yeni bir pazarlama ve dağıtım platformunu hayata geçirmişti.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR