Ana SayfaHaberlerSpice Girls cephesinde neler oluyor?

Spice Girls cephesinde neler oluyor?

Spice Girls’ün bir dizi konser için yeniden bir araya geleceği konuşulsa da Mel C’nin açıklaması şimdilik bunun aksini iddia ediyor.

1990’lı yılların en popüler kız gruplarından Spice Girls çoktan dağılmış olsa da arada birleşip konserler vermeye ve o dönemki fanlarına nostalji yaşatmaya devam ediyor. Mel B, Mel C, Victoria Beckham, Geri Halliwell ve Emma Bunton‘dan oluşan grup, 11 yıl aranın ardından ilk kez 2019’da bir eksikle tekrar bir ara gelmişti. Victoria Beckham‘ın dahil olmadığı grup İngiltere ve İrlanda’da bir dizi stadyum konseri vermişti.

2020 yılında ise 25. yılları şerefine bir dünya turnesine çıkmayı planlıyorlardı, ancak pandemiden dolayı bu planı rafa kaldırmak durumunda kalmışlardı. 2023’te Victoria‘nın da aralarına katılıp konser verecekleri konuşulsa da bu pek mümkün gibi görünmüyor. Mel C‘nin bir röportaj sırasında bu soruya verdiği cevap şöyle: “Yeni konserlerin yakında olduğunu söyleyebilmeyi çok isterdim, ama maalesef bunu söyleyemiyorum. Bir dizi konser vermeyi çok istiyoruz ama henüz planlanmadılar. Sürekli olarak bunu çözmeye ve herkese uygun olacak şekilde organize etmeye çalışıyoruz.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR