Ana SayfaHaberlerSpotify, video podcast özelliğini yayına aldı

Spotify, video podcast özelliğini yayına aldı

Dünyanın en önemli dijital müzik platformlarından biri olan Spotify, video podcast özelliğini yayına aldığını duyurdu. Bu özellikle birlikte Spotify’da podcast dinleyen kullanıcılar aynı zamanda video da izleyebilecek.

Dünyanın en önemli dijital müzik platformlarından biri olan Spotify, video podcast özelliğini yayına aldığını duyurdu. Bu özellikle birlikte Spotify’da podcast dinleyen kullanıcılar aynı zamanda video da izleyebilecek. Hem premium hem de ücretsiz üyelerin kullanımına açılan video podcast özelliğinde Spotify kullanıcıları, sadece seçili yayıncıların video içeriklerini izleyebilecek.

Spotify’ın hem masaüstü hem mobil uygulamasında kullanılabilecek yeni özellikte video, sesin yerini almayacak ancak sesli podcast’leri destekleyecek. Podcast bölümleri cihazlara indirilebilecek ya da yalnızca ses formatında dinlenebilecek. Özetle podcast’leri videosuz bir şekilde dinleme özelliği her şekilde mevcut olacak, ancak anlaşmaya gidilen bazı yayıncıların podcast’leri video olarak da izlenebilecek.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR