Ana SayfaHaberlerSpotify'a "Yeni ne var?" özelliği eklendi

Spotify’a “Yeni ne var?” özelliği eklendi

Artık favori sanatçı ve grupların en yeni şarkılarına Spotify’a yeni eklenen “What’s New (Yeni Ne Var)” özelliği sayesinde daha hızlı ulaşabileceksiniz.

Billboard’un haberne göre dünyanın en popüler müzik stream servislerinden Spotify, takip ettiğiniz sanatçı, grup ve podcast yayıncılarının en son yayınladıkları şarkı ve podcast’lere ulaşmayı daha da kolaylaştıracak yeni bir özellik geliştirdi.

Uygulama, favori sanatçılarınız yeni bir yükleme yaptığında sizi tıpkı YouTube’daki gibi uyaracak. Uygulamanın ana arayüzünün üst kısmında bulacağınız bir zil simgesi şeklini alan What’s New paneli, platformda takip ettiğiniz gruplardan, müzisyenlerden ve şovlardan yeni çıkanları size bildirecek.

Spotify, özelliğin gerçek zamanlı olarak güncelleneceğini bildirdi. Spotify, özelliği önümüzdeki haftalarda tüm Android ve iOS kullanıcılarına sunmayı planlıyor.

“What’s New” bölümü, Spotify’ın mevcut Yayın Radarı çalma listesine benziyor. Her ikisi de yeni içerikleri ortaya çıkarmak amacıyla tasarlanmış. Ancak bu görevi gerçekleştirme biçimleri farklı. Yeni özellikle seçtiğiniz kişilerin içeriklerinden haberdar olacaksınız.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR