Ana SayfaHaberlerSpotify'dan canlı konser müjdesi

Spotify’dan canlı konser müjdesi

Dünyanın en popüler müzik stream servisi Spotify, müzisyenlerle ortaklaşa olarak uygulama içinden canlı konserler yayınlayacağını duyurdu. 

Spotify’ın açıklamasına göre bu ay ve önümüzdeki aydan itibaren The Black Keys’in yanı sıra Rag’n’Bone Man, Jack Antonoff, Leon Bridges ve Girl in Red olacak. Konserlerin yaklaşık 40 ila 75 dakika arasında olduğu belirtildi. Ayrıca Spotify’ın müzisyenlere katılım olmasa bile ödeme yapılacağı belirtildi.

Spotify’ın bu konudaki girişimi hakkında açıklama yapan The Black Keys, “Geçtiğimiz yıl müzik endüstrisi için zorlu bir yıldı. Bu sebeple hem dinleyicileri mutlu etmek hemde sektörde böyle güzel etkinlikleri desteklemek adına bizde Blue Front Café’de konserimizi vereceğiz.Spotify’ın müzik severleri ve müzisyenleri bu zorlu günlerde yeniden bir araya getime çabasının bir parçası olacağımız için çok heyecanlıyız” ifadelerini kullandı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Spotify (@spotify)’in paylaştığı bir gönderi

Spotify’daki canlı konserleri takip edebilmek için Premium üye olmanız da gerekmiyor.

Öte yandan Spotify, İsveç merkezli sesli kitap uygulaması Storytel ile de güçlerini birleştirdi. Bu işbirliğiyle Spotify kütüphanesine 500 bin sesli kitap da eklenecek.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR