Ana SayfaHaberlerSpotify'dan iki yeni özellik: Sadece Sen ve Blend

Spotify’dan iki yeni özellik: Sadece Sen ve Blend

Dünyanın en popüler müzik stream uygulaması Spotify; Sadece Sen ve Spotify Blend adını verdiği iki yeni özelliği daha hayata geçirdi. 

Geçtiğimiz günlerde Sanal Konser özelliğini de duyuran Spotify, iki yenilikle daha kullanıcıların karşısına çıkıyor. Sadece Sen uygulamasıyla Spotify, müzik zevkinizi önünüze seriyor ve dinlediğiniz türlere göre size özel çalma listeleri öneriyor.

Sadece Sen’de astrolojiye de gönderme var. “Müziğinin yıldız haritası” adındaki özellik; en çok dinlediğiniz sanatçıyı Güneş burcunuz olarak, duygusal veya savunmasız tarafınıza en çok hitap eden sanatçıyı Ay burcunuz olarak ve son zamanlarda keşfettiğiniz bir sanatçıyı da yükseleniniz olarak gösteriyor.

spotify sadece sen

“Akşam Yemeği” adı verilen bir diğer başlıkta ise dinlemekte olduğunuz 3 sanatçıdan birini üç kere seçiyorsunuz. Üç sanatçı seçtiğinizde masa hazırlanmış oluyor ve seçtiğiniz 3 sanatçı üzerine 3 ayrı çalma listesi size sunuluyor.

Şu anda beta sürümünde olan Blend ise, iki arkadaşın kendi müzik zevklerini onlara özel hazırlanmış tek bir çalma listesinde buluşturmalarına olanak sağlayan yepyeni bir özellik.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR