Ana SayfaHaberler“Succession”dan yeni izleyici rekoru!

“Succession”dan yeni izleyici rekoru!

Günümüzün en sevilen dizilerinden “Succession” 4. ve son sezonu sürerken bu hafta yayınlanan şok edici 3. bölümüyle ulaştığı seyirci sayısı rekorunu geliştirdi.

Pazar akşamı yayınlanan yeni bölüm, HBO Max ve ona bağlı diğer yayın kanalları üzerinden toplam 2 buçuk milyon izleyiciye ulaştı. Bir önceki hafta yayınlanan 2. bölüme göre yayınlandığı gün ulaştığı izleyici sayısında tam %22’lik bir artış gösteren dizi aynı zamanda bu 4. sezonun geçtiğimiz haftalarda yayınlanan ilk bölümünün ulaştığı 2.3 milyonluk rekoru da geride bıraktı.İzleyenlerin ağzından spoiler kaçırmamak için uğraştığı ve henüz izleyemeyen “Succession” hayranlarının bir an önce bölümü izlemeye koştuğu bu twist’li hafta şimdilik dizinin prömiyer gününde ulaştığı en büyük izlenme rekorunu elinde tutuyor.

Dizinin 2. sezonunun ilk bölümünün dahi bugüne kadar toplam 7 milyon izleyici tarafından izlenildiği düşünürse son bölümün tek günde eriştiği rakamın büyüklüğü daha iyi anlaşılabilir. Hayranların “Succession”ın nasıl sona ereceğine dair merakı, 4. sezonu çoktan öncek sezonlarının üstünde bir izleyici sayısına ulaştırmıştı. Öyle ki en son yayınlanan bölüm aynı zaman HBO Max’te Mayıs 2020’den bu yana yayınlanmış en yüksek yayın gecesi reytingi yakalayan HBO orijinal yapımı oldu.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR