Ana SayfaHaberlerSufle yeni albümü "Geri Geri Maraton Koştum"u yayınladı

Sufle yeni albümü “Geri Geri Maraton Koştum”u yayınladı

Alternatif sahnenin sevilen gruplarından Sufle, “Geri Geri Maraton Koştum” adını verdikleri yeni albümlerini Avrupa Müzik etiketiyle yayınladı.

Duman’ın “Köprüaltı” şarkısına yaptıkları cover’la tanınan ve daha sonra kendi şarkılarıyla çok sevilen Sufle, 8 şarkıdan oluşan yeni albümleri “Geri Geri Maraton Koştum”u bugün yayınladı.

İlk albümleri “Pus”u 2017 yılında yayınlayan ekibin temelleri 2012 yılında Mustafa Atik ve Göksu Taşçeviren tarafından atıldı. Ankaralı grup, sosyal medyada dikkat çektikten sonra Türkiye’nin çeşitli yerlerinde konserler verdi. Oğuzhan Eren ve Burak Bedirli’nin gruba katılmasıyla tarzını pop rock olarak belirledi.

Sufle, yeni albümlerinden ilk kliplerini “Herkes Kadar” şarkılarına çekti. Söz ve müziği Gökçe Taşçeviren ve Mustafa Atik’e ait olan şarkının klibini ise Mustafa Özen çekti.

Grup, yeni albümleri için “Bugün ilk stüdyo albümümüz ‘GERİ GERİ MARATON KOŞTUM’ yayınlandı. Bir yıldır eve, stüdyoya kapanıp çalıştığımız, her detayına uğraşıp kimi zaman kafayı yediğimiz ama her sesine ve her cümlesine aşırı bağlandığımız, bizim için hep çok özel kalacak bir albüm oldu” dedi.

https://www.instagram.com/p/B8Q3NXIAglG/


BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR