Ana SayfaalternatifSufle'den yeni klip: "Her Gün Aynı Şeyi Yapıyorum"

Sufle’den yeni klip: “Her Gün Aynı Şeyi Yapıyorum”

“Geri Geri Maraton Koştum” albümlerini geçtiğimiz şubat ayında yayınlayan Sufle, albümden bağımsız “Her Gün Aynı Şeyi Yapıyorum” adında yeni bir single yayınladı.

Sufle’nin, Avrupa Müzik etiketiyle yayımlanan “Her Gün Aynı Şeyi Yapıyorum” isimli şarkısının söz ve müziği Göksu Taşçeviren, düzenlemesi ise Sufle ve Sertan İpek imzalı.

2012 yılında Göksu Taşçeviren ve Mustafa Atik tarafından kurulan Sufle, 2013’te yayınladıkları Duman’ın ‘Köprüaltı’ şarkısına getirdikleri yorumla dikkatleri üzerine çekti. Oğuzhan Eren’in de dahil olmasıyla grubun şu anki ana kadrosu oluştu. 2016 yılında yirmincisi düzenlenen Roxy Müzik Günleri’nde üçüncü olarak dereceye girerken, aynı yarışmadan “Özel Ödül”ü de alarak ayrıldı. Sufle grubu ilk EP’leri “Pus”u 2017 yılında Avrupa Müzik etiketi ile müzikseverlerin beğenisine sundu. ‘Pus’ albümünden ‘Pus’ ve ‘İçinde Aşk Var’ son yıllarda birçok dizi ve film sahnesine eşlik ederek adını duyurdu. Daha sonra 2018 yılında “Kayboldum” isimli EP’sini ve “Fallin’” isimli İngilizce single çalışmasını yayınladı. 2019 yılında yolları Teoman ile kesişen ve onun en sevilen parçalarından ‘Senden Önce Senden Sonra’ şarkısını kendi tarzında yorumlayarak dinleyicisiyle buluşturdu. 7 Şubat 2020’de ilk stüdyo albümleri olan ve tüm söz ve müzikleri kendilerine ait 8 şarkıdan oluşan “Geri Geri Maraton Koştum”u yayınlayan Sufle, herhangi bir tarza bağlı kalmadan dönem dönem hissettikleri ve dinlemeyi sevdikleri şekilde müzik üretmeye devam ediyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR