Ana SayfaHaberlerSuper Bowl Half Time Show'a Apple Music dokunuşu

Super Bowl Half Time Show’a Apple Music dokunuşu

Her sene hepimizin heyecanla beklediği Super Bowl Half Time Show’un yeni ortağı olarak Apple Music duyuruldu.  

Her sene yılın en çok izlenen müzik performansı olan Super Bowl Half Time Show‘un önümüzdeki 5 sene boyunca ana sponsoru Apple Music olacak.
NFL‘den Nana-Yaw Asamoah, “İkonik Super Bowl Half Time Show için yeni ortağımız olarak Apple Music’i NFL ailesine davet etmekten gurur duyuyoruz.” dedi ve sözlerine “Dünyanın en çok izlenen müzik performansı için, müzik ve teknolojinin kesişimi yoluyla dünya çapında milyonlarca insanı eğlendiren, ilham veren ve motive eden bir hizmet olan Apple Music’ten daha uygun bir ortak düşünemezdik.” şeklinde devam etti.
Apple Music and Beats başkan yardımcısı Oliver Schusser, “Müzik ve spor kalplerimizde özel bir yere sahip, bu nedenle Apple Music müziğin ve futbolun en büyük sahnesinin bir parçası olacağı için çok heyecanlıyız” dedi.

Bugüne kadar The Weeknd, Jennifer Lopez, Shakira, Beyoncé, Justin Timberlake, Lady Gaga, Katy Perry, Bruno Mars, Prince ve Madonna gibi dünya devlerinin yer aldığı Super Bowl Half Time Show‘da en son Dr. Dre önderliğinde Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige ve Kendrick Lamar muhteşem bir performans gerçekleştirmişti. Her sene beklentimizi yükseltiyorlar, bakalım bu sene neler yaşanacak? Bu sebeple 12 Şubat 2023 Pazar günü Arizona, Glendale’de oynanacak olan Super Bowl için şimdiden geri sayıma başladık desek yeridir.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR