Ana SayfaalternatifSuzan Hacigarip'ten "Değmez" yayınlandı

Suzan Hacigarip’ten “Değmez” yayınlandı

Geçtiğimiz aylarda Çağan Şengül ile yayınlamış olduğu ”Sancı” şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken genç müzisyen Suzan Hacigarip, yeni şarkısı ‘‘Değmez”i NO29 Records etiketiyle bugün yayınladı.

Sözü ve bestesi sanatçının kendisine ait olan şarkının aranjesinde ise Azel Bert imzası yer alıyor.

Bağımsız müziğe yönelen Suzan Hacigarip; kendi yazıp bestelediği şarkılarını sevenleriyle buluşturmaya devam ederken Ferhat Şeker’in yönetmen koltuğunda oturduğu ”Değmez” projesinde ise hüzünle karışık umut veren sesiyle izleyicisine müzik ziyafeti sunacak.

“Değmez şarkım doğru bildiğim tüm gerçeklerin üstüme yıkıldığı zamanlarda enkaz altındaki bir yakarış, bir arayış ve kaybettiklerimi bulduğum bir uyanışın hikayesi” diyen Suzan Hacigarip, o dönemle ilgili duygularını şu sözlerle dile getirdi. Kendimi o en enkazın altından çıkarmayı başardım ve şimdi çığlıklarımı siz de duyun istiyorum. Hayat yolculuğunuzda sizi karanlık kuyulara atan değil de, adımlarınıza kokulu çiçekler bırakan insanlarla yürümeniz dileğiyle.”

Müziğe ilk adımını 11 yaşında annesinin kendisine hediye ettiği gitarla atan genç sanatçı 2017 yılında yazıp bestelediği “Bir Adam” şarkısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Genç sanatçının müziğin yanı sıra fotoğrafçılığa olan merakı da sevenlerinin gözünden kaçmıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR