Ana SayfaalternatifSuzin'den yeni single geliyor: "Aldattım"

Suzin’den yeni single geliyor: “Aldattım”

Suzin’in seslendirdiği, sözü ve müziği Barlas Tan Özemek’e ait olan ikinci tekli “Aldattım” 7 Mayıs’ta Space Goats etiketiyle dinleyicilerle buluşuyor.

Daha önce yayınladığı “Şehir” single’ıyla dikkatleri çeken genç sanatçı Suzin, yeni şarkısı hakkında şunları söylüyor:

”Barlas, hüzün ve suçluluk dolu, samimi bir itiraf ama aynı zamanda günah çıkarma etkisi bırakan bu şarkıyı dinlettiğinde duyguların gerçekliğinden büyülenip kendim söylemek istemiştim. Gölge yanım dile gelmiş, ıslak gözlerle bana dönüp aşkın tekrar mümkün olup olmadığını soruyordu. Aklımda yine Cenevizli denizci, Şehir’in hikayesini dinliyordum. Bir aldatma nelere bedel. Hafızalarımızdan silmiş aşkı. Kendi okuduğumuz bir lanet mi aslında bu suçluluk duygusu?”

suzin aldattim artwork

Suzin’in huzur verdiği kadar insanı büyüleyici bir enerji ile sarmalayan sesi ve hayal dünyasını gözler önüne seren sözleri önümüzdeki aylarda yayınlanacak teklilerle dinleyicilerle buluşmaya devam edecek.

“Aldattım“ın arkasında yer alan kadroda vurmalılarda Tunç Çakır, bas gitarda Barlas Tan Özemek, saksafonda ise Korhan Futacı yer alıyor. Mix ve mastering’i Feryin Kaya, kapak fotoğrafı ise Suzin imzası taşıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR