Ana SayfaHaberlerTaylor Swift ne yapıyor?

Taylor Swift ne yapıyor?

Bu cuma günü 10’uncu albümü “Midnights”ı yayınlacak olan Taylor Swift, albümle aynı ismi taşıyan şarkısının sözlerini Times Square’de yayınladı.

Bildiğiniz üzere Taylor Swift, yaklaşık bir buçuk ay önce gerçekleşen MTV Video Müzik Ödülleri’nde yılın videosu ödülünü alırken, yeni albümünün çok yakında çıkacağını duyurmuştu. “Midnights” adlı albümünün 13 şarkıdan oluştuğunu söylemiş ve albümle ilgili olarak da “Hayatımı perişan eden 13 uykusuz gecenin hikayeleri” açıklamasında bulunmuştu.

Albüm 21 Ekim’de yayınlanacak ve buraya kadar her şey normal 🙂 Artık bizlere anormal gelen ise Swift‘in yeni albümünün reklam çalışması için izlediği yol. Her sanatçı veya grup tabii ki yeni albüm öncesi promosyon çalışmaları yapıyor, ancak Swift‘in stratejisi “artık şu albüm bir çıksa da rahatlasak” dedirtmeye başladı. Haftalara yayınlan süreçte Swift kendi sosyal medya hesabından çekiliş yaparak şarkılarının adını tek tek duyurdu. Evet, önden bir tekli yayınlanır ya normalde, biz her gün albümde yer alacak şarkılarıdan yeni birisinin ismine nail olduk. Şimdiyse New York Times Meydanı’ndaki Spotify’ın devasa ekranında ‘Midnights’ şarkısının sözlerini yayınladı. Aynı zamanda da kendi sosyal medya hesabından gün gün albüm planlarını içeren bir paylaşımda bulundu. Taylor Swift‘in fanları tabii ki bunları yakından takip edip bu durumu heyecan verici bulabilir ama aşırı sabırsızlanmaya başladığımız ve “e hadi artık” der hale geldiğimiz de bir gerçek.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Spotify (@spotify)’in paylaştığı bir gönderi

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR