Ana SayfaHaberlerTaylor Swift yeni şarkısı 'Carolina' ile karşımızda

Taylor Swift yeni şarkısı ‘Carolina’ ile karşımızda

Taylor Swift, “Where the Crawdads Sing” filminin soundtrack’i için yaptığı ‘Carolina’ şarkısını yayınladı.

Başrolünde “Normal People” dizisinden tanıdığımız Daisy Edgar-Jones‘un yer aldığı ve Olivia Newman‘ın yönettiği “Where the Crawdads Sing” filmi eylül ayında vizyona girecek olsa da şimdiden soundtrack’leriyle adından söz ettirmeye başladı.

Taylor Swift bu filmin soundtrack’inde yer alan ‘Carolina’ şarkısını kısa bir süre önce yayınladı. Della Owens‘ın aynı adlı romanından uyarlanan film için Swift‘in hazırladığı bu şarkı, ilk kez filmin tanıtım videosunda duyulmuştu.

Swift’in son projeleri

‘Carolina’, Swift’in 2020’de çıkardığı albümleri “Evermore” ve “Folklore”un ardından gelen ilk şarkı olsa da, sanatçı aslında son iki yıldır yasal nedenlerden dolayı bugüne kadar yayınladığı albümlerini yeniden kaydetme işiyle uğraşıyor. “Taylor’s Version” adını verdiği ve üstüne hummalı bir şekilde çalıştığı bu projenin en dikkat çeken parçalarından biri ise Swift‘in en iyi şarkılarından biri olarak kabul gören “All Too Well”in 10 dakikalık versiyonu. Sanatçı son olarak geçtiğimiz şubat ayında Ed Sheeran‘ın ‘The Joker and the Queen’ şarkısının remiksiyle sevenleriyle buluşmuştu.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR