Ana SayfaHaberlerTaylor Swift’ten dört yeni şarkı birden!

Taylor Swift’ten dört yeni şarkı birden!

Taylor Swift bugün başlayacak “The Eras Tour” ABD turnesi öncesinde hayranlarına güzel bir sürpriz yaptı ve daha önce yayınlanmamış dört şarkı yayınladı.

Dünyanın en büyük pop müzik yıldızlarından Taylor Swift yeni turnesine başlamadan hemen önce bu sabah dört adet daha önce yayınlanmamış kaydı müzikseverlerle paylaştı. Daha önce albümlerinde yer almış üç şarkının tekrar kaydedilmiş yeni versiyonlarının yanı sıra bir de yeni şarkı bulunuyor. Daha önce yayınlanmış ‘Eyes Open’, ‘Safe & Sound’ ve ‘If This Was A Movie’ şarkılarını stüdyoya girip yeniden kaydeden Swift, şarkıları “Taylor’s Version” etiketiyle yayınladığı albümlerine ekleyerek katalogunu güncelledi.

Sanatçının daha önce duyurduğu bu yeni versiyonların yanı sıra geçtiğimiz haftalarda sosyal medya üzerinde konuşulmaya başlanan yeni şarkı ‘All of the Girls You Loved Before’ ise ilk kez dinleyici karşısına çıktı. Bu sabah YouTube kanalı üzerinden resmi audio versiyonu paylaşılan şarkı da Swift’in 2019 tarihli “Lover” albümüne eklendi. Her ne kadar bugün, geçtiğimiz sene yayınladığı son albümü “Midnights”ı kapsayan ülke çapında bir turneye başlıyor olsa da böylece Taylor Swift bu yeni düzenlemelerle hayranlarını bir kez daha heyecanlandırmış oldu.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR