Ana SayfarapTaze baba Anıl Piyancı'dan kızı İzmir'e albüm hediyesi

Taze baba Anıl Piyancı’dan kızı İzmir’e albüm hediyesi

Rap dünyasının medar-ı iftiharı, taze baba Anıl Piyancı yeni albümü İzmir‘i Universal Müzik Türkiye etiketiyle yayınladı. 

Son yılların en çok sevilen ve dinlenen rap sanatçılarından Anıl Piyancı, uzun zamandır beklenen 20 parçalık stüdyo albümü olan ve yeni doğan kızının adını taşıyan İzmir‘i 19 Mart’ta Universal Music Türkiye etiketiyle yayımladı.

İzmir için birçok sanatçıyla birlikte çalışan Anıl Piyancı’nın Contra ile birlikte kaydettiği “Sushi” de albümün öne çıkan parçalarından.

NE YAPTIN PİYANCI: ALBÜM İÇİNDE 20 ŞARKI VAR 

Albümden önce dinleyicilere sunulan 6 single “Aklımı Kaçırdım”, “Döndüm Durdum”, “Düş”, Dianz ile ortak çalışması “En Büyüğü”, Emrah Karakuyu ile ortak çalışması “Yürüyoruz Yana Yana” ve Cem Adrian’la ortak çalışması “Ölüm ile Yaşam”ın da içinde bulunduğu 20 parçalık bu albümün çıkış parçası ise “Yetmiyor”.

Başarılı sanatçı, İzmir için şunları söylüyor: “Yeni albümüm İzmir’in uzun süredir üstünde çalışıyordum. Büyük bir aradan sonra yeni bir solo albüm yayımlıyorum, içinde tam 20 şarkı bulunacak. Albümün dinleyicilerle buluşması için sabırsızlanıyorum.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR