Ana SayfaelektronikTechno'nun kalbi İstanbul'da atacak: Paula Temple B2B SNTS

Techno’nun kalbi İstanbul’da atacak: Paula Temple B2B SNTS

Endüstriyel techno uzmanı Paula Temple, karanlık müziğin İtalyan lordu SNTS ile çok özel bir back to back performansı için 15 Ocak’ta Volkswagen Arena’da olacak. Geceye İngiliz menşeili IMOGEN eşlik edecek. 

15 yıldır kendine özgü bir çizgide ilerleyen Paula Temple, yarattığı noisy techno soundlar ile sessizliği sert ve yüksek ritimlerle dolduruyor. The Prodigy için yaptığı remixleri 2015’te dinleyiciyle buluşturan Temple’ın ”Deathvox” parçası, eleştirmenler tarafından modern techno alanında çığır açan bir iş olarak görülüyor. En ünlü parçası ”Gegen”, Berlin’in queer komünitesinden aldığı ilhamla bugün dünyanın tüm festivallerinde çalıyor.

Anonim sanatçı SNTS, endüstriyel teknonun karanlık, cesur yeraltı dünyasında önemli bir oyuncu. Kendi plak şirketinde yayınlanan iki EP serisinin (Scenes ve Chapters) ardından, Edit Select ve Horizontal Ground’daki EP’lerini, 2015’te ise ilk LP’si olan “The Rustling of the Leaves” i yayınladı. İkinci LP’si ”Losing Sight”, Neo-klasik ve Dark Ambient etkileriyle daha ritüel ve ilkel seslere odaklanarak, yılın tartışmasız öne çıkanlarından biri haline geldi.

Etkinliğe bilet almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR