Ana SayfaHaberlerTeoman’dan yeni EP: Sevda Mecburi İstikamet

Teoman’dan yeni EP: Sevda Mecburi İstikamet

Uzun bir süredir orijinal film müziğiyle karşımıza çıkmayan Teoman, Çağan Irmak’ın bugün gösterime giren yeni filmi “Sevda Mecburi İstikamet” film için hazırladığı yeni bestesiyle sinema perdelerine geri döndü.

Filmle aynı adı taşıyan şarkının yanı sarı iki yeni kaydın da bulunduğu “Sevda Mecburi İstikamet” isimli EP de bugün yayınlandı. İsmini veren şarkının yanı sıra EP’de, ‘Ormanların Gümbürtüsü’ ve ‘Kaybedenlerin En Güzeli’ şarkıları da yer alıyor. Daha önce Zuhal Olcay’ın seslendirdiği Çiğdem Erken bestesi ‘Ormanların Gümbürtüsü’ bizzat yönetmen Çağan Irmak’ın önerisiyle projeye dahil olmuş. ‘Kaybedenlerin En Güzeli’ ise Teoman’ın daha önce hiçbir yerde yayınlama fırsatı bulamadığı ve bu film için Irmak’a önerdiği bir şarkıymış.

Teoman, yeni kısaçaları “Sevda Mecburi İstikamet”i resmi sosyal medya hesaplarından “Yeni EP’m “Sevda Mecburi İstikamet” Çağan Irmak sayesinde oluşmuş bir albüm. Çağan Irmak benden aynı adlı filmi için bir şarkı isteyince senaryoyu okudum, hemen yazdım şarkıyı ve iki farklı düzenlemeyle kaydettim. …Böylece hiç hesapta yokken, çok mutlu olduğum yeni bir EP’m oldu. 6 Ocak 2023’te filmin vizyona girdiği gün, bu ep, dinleyiciyle de buluşmuş olacak. İyi dinlemeler.” sözleriyle duyurdu.

Başrollerinde Selçuk Yöntem, Selin Şekerci, Kubilay Aka ve Elif Ceren Balıkçı’nın yer aldığı yeni Çağan Irmak filmi “Sevda Mecburi İstikamet” de EP ile aynı anda bugün hayranlarının karşısına çıkıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR