Ana SayfaHaberlerTepki'den "Yak"ın kamera arkası görüntülerine video

Tepki’den “Yak”ın kamera arkası görüntülerine video

Türkçe rap sahnesinin popüler isimlerinden Tepki, Ceza’yla birlikte seslendirdiği “Yak” şarkısının kamera arkası görüntülerini yayınladı. Set emekçilerini dinleyicilerine tanıttığı videoyla Tepki, dinleyicilerinden alkış aldı.

Tepki, Ceza’yla birlikte kaydettikleri “Yak” parçasının kamera arkası görüntülerini yayınladı. Ünlü rap sanatçısı bu videoda, klipte görev alan kişileri tanıtıyor. Kimler hangi işi yapıyor, kimlerle yolları nasıl kesişti gibi konularda bilgi veriyor. Örneğin, klipte “görüntülerin efendisi” diye tanıttığı görüntü yönetmeni Varol Şahin’le grafikerlik yaptığı yıllarda tanışmış. Tepki’nin üzerinde gördüğümüz Ghetto Off Limits’in kurucusu Berkay Ünver’i tanıttığı kısımda, “Bu harikalarla ilgili yakında bir sürpriz geliyor” diye bir not düşüyor.

Tepki, backstage videosunda “Yak bu sahada ter döken herkesin hikayesi. 16 saatlik set sonrasında gurur verici bir şeylerin parçası olduk” diyor. Elbette “Bana bu gururu yaşatan Bilgin Abi’ye de teşekkürler” diyerek Ceza’ya da selam etmeyi unutmuyor.

Tepki’nin yayınladığı bu kamera arkası video, sanatçının hayranları tarafından da ilgi gördü. Pek çok dinleyici, “Kimse kamera arkasını bu kadar içten ve onurlu paylaşmıyor” diyerek ünlü rapçiye övgü dolu sözler söyledi.

Tepki ve Ceza’nın birlikte seslendirdiği “Yak” geçtiğimiz ay yayınlanmış ve 300 binin üstünde izlenme elde etmişti.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR