Ana SayfaalternatifThe Away Days'den "How Many Times" klibiyle yayında

The Away Days’den “How Many Times” klibiyle yayında

Ülkemizin bilinen ilk dream-pop, shoegaze grubu The Away Days, iki ay önce yayınladıkları teklileri “How Many Times”ın müzik videosunu yayınladı.

Can Özen ve Orkun Atik’in yönetmenliğini üstlendiği videoda Çıplak Ayaklar Kumpanyası’ndan Gizem Seçkin ve Onur Emre Başlan performans sergiledi.

Çok uzun süredir hapsolduğumuz günlerin ardından gelen pozitif, umut dolu bir yeniden başlama şarkısı olan “How Many Times”; dinleyicisini sıcak yaz güneşinin altında sanki etrafta hiçkimse yokmuş gibi gözleri kapalı dans etmeye davet ediyor.

12 ARALIK’TA ZORLU PSM’DE SAHNE ALACAKLAR

Uzun bir aranın ardından 12 Aralık’ta Zorlu PSM’de sahne alacak olan topluluk kasım ve aralık ayı boyunca Ankara, Eskişehir, Antalya, Isparta, Denizli ve İzmir’de dinleyicileriyle buluşacak. Grubun 12 Aralık’ta Zorlu PSM’de gerçekleşecek. İstanbul konserinin ön grubu Danimarkalı topluluk Sweet Tempest olacak.

The Cure and Joy Division gibi 80’lerin synth popunun öncü gruplarının yanı sıra Foals, MorMor gibi modern seslerden de etkilenen The Away Days; indie rock, sahoegze, dream pop ve psikedelik müzik türlerini ustaca harmanlayıp kendi özgün tarzını yaratıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR