Ana SayfaelektronikThe Blaze İstanbul'a geliyor

The Blaze İstanbul’a geliyor

Konser haberi veriyoruz, rüya gibi! Dünyaca ünlü, bol ödüllü Fransız ikili The Blaze, 7 Ağustos’ta KüçükÇiftlik Park’ta olacak. 

Fransız müzik prodüktörü ve yönetmen Guillaume ve Jonathan Alric ikilisinin Fransız dans müziği projesi The Blaze, 7 Ağustos’ta Epifoni organizasyonuyla İstanbul KüçükÇiftlik Park’ta çalacak.

Hayatı kendi ritmine bırakmışsınız ve o sizin için her şeyi düşünüyor gibi hissedeceğiniz, kendinizden, hayata dair her andan yansımalar bulabileceğiniz melodik tınıları elektronika ile birleştiren The Blaze, Fransa’dan Türkiye’ye bir yolculuk yapacak.

 

The Blaze; 2017’de, ilk EP’leri Territory‘yi yayınladılar. EP’nin 6 parçası arasında “Virile” ve “Territory” de vardı. Kendilerinin ürettiği ve yönettiği “Territory” videosu, 2017 Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nde “Film Craft Grand Prix” ödülünü, Berlin Müzik Video Ödülleri’nde, “En İyi Yönetmen ve En İyi Uluslararası Dans Videosu” ödülünü kazandı.

the blaze istanbul konser2
The Blaze’in Bağcılar’da çekildiğine yemin edebileceğimiz ama ispatlayamayacağımız “Territory” videosunu hatırladınız mı?

The Blaze, müziklerine ve görsel üretimlerine; aşk, aile, arkadaşlık, umutsuzluk gibi hayata ve insana dair temaların duygusal yansımalarını şiirsel bir ustalıkla aktarıyor. The New York Times, Fader, Another, NME, Clash ve Noisey gibi önemli müzik mecralarından övgüler toplayan The Blaze; kısa bir sürede Fransız elektronik müzik sahnesinin yeni temsilcileri arasına girdi.

Coachella, Primavera Sound, Parklife ve Pitchfork Paris gibi birçok festivalde de sahne alan ikili için sıra İstanbul’da.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR