Ana SayfaDünyadanThe Offspring'in yeni albümü 16 Nisan'da geliyor

The Offspring’in yeni albümü 16 Nisan’da geliyor

Punk rock kalesinin sağlam temsilcileri The Offspring, yeni albümleri Let The Bad Times Roll‘u 16 Nisan’da yayınlıyor. 

Her ne kadar 2000’lerde Americana albümü sonrasında benzer büyüklükte bir başarı gösterdiklerini söyleyemesek de, yine de The Offspring’in ve bugün 55 yaşında olan (evet, 55) solist Bryan Dexter Holland’ın gönlümüzdeki yeri ayrı.

The Offspring, tam 9 yıl sonra punk rock’ı ayağa kaldırmak için yeni albümleri Let The Bad Times Roll’u Concord Records etiketiyle yayınlamaya hazırlanıyor.

8 YILDIR BİTMEYEN ALBÜM MÜ OLUR OFFSPRING? 

İlk kez iki stüdyo albümü arasında bu kadar uzun ara veren The Offspring, bu albümle bizlere yeni basçıları Todd Morse’u da tanıtıyor. The Offspring’in 10. stüdyo albümü olacak Let The Bad Times Roll, aslında çalışmalarına 2013 yılında başlanmış, uzun zamandır hazırlık aşamasında olan bir proje.

2014 – 2019 yılları arasında Huntington Beach’te bulunan grubun kendi stüdyosu da dahil olmak üzere birçok yerde kayıtlar alan The Offspring, bu albümde efsanevi rock müzik yapımcısı Bob Rock ile çalışmış.

Albümde 2015 yılında çıkan “Coming For You” ve 90’larda kaydedilmiş ama yayınlanmamış “We Never Have Sex Anymore” şarkıları da var.

Kısacası, yaşasın!

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR