Ana SayfaelektronikThe Smoking Kills Company'den "The Yellow Bird"

The Smoking Kills Company’den “The Yellow Bird”

Müzisyen Serkan Tosun, Introduction to Humanity mahlası ile başladığı yolculuğu The Smoking Kills Company ile tamamladı. 

Mart ayında Introduction to Humanity mahlasıyla yayınladığı Mr. Robot albümünden sonra bu kez yoluna yeni performans ve kayıt projesi The Smoking Kills Company ile devam ediyor.

Sanatçı projeyi şöyle anlatıyor:

“Albümün ilk teklisi ‘The Yellow Bird’ geçtiğimiz Cuma yayınladı. Londra merkezli CT Music Production etiketi ile yayınlanacak olan White Rose albümü ise  22 Ekim’de bütünü ile yayında olacak. 2022 başında on konserlik bir İngiltere turnesine çıkacağım. Albümün lansmanı ise 4 Kasım’da Valencia’da yapılacak.
smoking kills
Albümde bana Makbush ve Gülşah Yönel eşlik ettiler. Makbush iki şarkıda doğaçlama vokal yaptı. Gülşah ile “The Illuson of G.”‘yi birlikte yazdık. Vokalleri ve synthleri ile şarkıya ses verdi. Şarkı, sevgili dostum Gülşah’ın Verum Roman’ı okuduktan hemen sonra gördüğü bir rüyanın hikayesi. Ayrıca Shayla’s Mourn’a harika bir dark techno remix yaptı.
White Rose albümü, dizinin harikulade kahramanlarının başlayan ve biten hikayeleri yanında, serinin bütün hikayesini parça parça anlatan şarkılardan oluşuyor. Albümde 14 şarkı var. The Illusion of G., The Yellow Bird ve Yesterday Will Be Beautiful  için birer klip yayınlayacağız. Ayrıca yönetmen kızım Haru Tosun There is No God için bir kısa film çekecek.
Albümde yine tüm şarkıların mix, mastering, kompozisyon ve enstrümanlar bana ait. Kayıtları La Casa del Arbol’de Velencia’da yaptık.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR