Ana SayfaDünyadanThe Weeknd Angelina'ya şarkı mı yazdı?

The Weeknd Angelina’ya şarkı mı yazdı?

The Weeknd hayranları, sanatçının geçtiğimiz günlerde yayınlanan yeni albümü Dawn FM’de Weeknd’in film yıldızı Angelina Jolie’e de şarkı yazdığını iddia ediyor.

31 yaşındaki Weeknd’in albümünde yer alan “Here We Go… Again”de yer alan sözlerde şu satırlar dikkat çekiyor: “Onu doğru sevdim / Neve Campbell gibi çığlık atmasını sağladım/ Ama onu güldürüyorum / Yemin ederim bunalımlı düşüncelerimi iyileştiriyor / Çünkü bebeğim, o bir film yıldızı / Kız bebek, o bir film yıldızı / Kendi kendime asla düşmem dedim / Ama işte yine gidiyoruz.”

THE WEEKNDBANNER

Weeknd’in bazı hayranları da, albümde yer alan Lil Wayne düeti “I Heard You’re Married” şarkısının da yine Angelina için yazılmış olabileceğini savunuyorlar. Jolie, eski kocası Brad Pitt’le küçük çocukları için uzun bir velayet savaşına girmiş; 6 çocuğu için 2019 yılında boşanmalarını sonuçlandırmıştı.

US Weekly’nin haberine göre The Weeknd ve Angelina Jolie ile ilk kez Temmuz 2021’de birlikte görüldü. Daha sonra ilk ortak gezilerinden sonra birden fazla akşam yemeği ve konserde de birlikte görüldüler. Ancak aralarında nasıl bir ilişki olduğuna dair hiçbir zaman yorum yapmadılar. Her iki isme de yakın olan kaynaklar bu konuda “Hem Angie hem de Abel insanlara sadece arkadaş olduklarını söylüyorlar, ancak onları tanıyanlar romantik bir şeyler döndüğünü düşünüyor” demişlerdi.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR