Ana SayfaDünyadanThe Weeknd Billboard Müzik Ödülleri'ni topladı

The Weeknd Billboard Müzik Ödülleri’ni topladı

Müzikteki altın çağını yaşayan The Weeknd, Billboard Müzik Ödülleri gecesinde fırtına gibi esti. Sanatçı, tam 10 Billboard ödülünü koltuğu altına aldı. 

Billboard Ödül Töreni, yiğidin hakkını yiğide verdi ve Grammy’lerde hüsrana uğrayan The Weeknd’e tam 10 ödül birden verdi.

Bu yıl gerçekleşen Grammy’de hiçbir kategoride aday gösterilmeyen The Weeknd, Grammy’nin artık yozlaşmış olduğuna dair açıklamalar yapmıştı. Ünlü müzisyen,
Billboard Müzik Ödülleri’nde 16 kategoriden aday gösterilmişti.

Kanadalı müzisyen; 40 hafta boyunca listede ilk 10’da yer almış, Apple Music’te rekor kırmış, 2020 MTV Müzik Ödülleri’nden ve Amerikan Müzik Ödülleri’nden pek çok ödülle dönmüştü.

THE WEEKNDBANNER

İlk olarak 1990 yılında düzenlenen ve Billboard dergisi tarafından satış rakamları ile Billboard listelerine dayanarak verilen ödüller dün yeniden sahiplerini buldu. Nick Jonas’ın ev sahipliğinde eşi Priyanka Chopra’nın sunuculuğunda gerçekleşen törene birbirinden ünlü ve başarılı müzisyen katıldı.

Gecede Taylor Swift, BTS, Doja Cat, Bad Bunny, Lady Gaga, Pop Smoke gibi isimler de ödül aldı. Ödül alan tüm isimleri görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: GRAMMY’E ADAY OLAMAYAN THE WEEKND: “GRAMMY’LER YOZLAŞMIŞ”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR